Classificació Curses La Corrida 2016

Cursa de Rucs 1

  • 7. Joan Molas (1)
  • 45. Daniel Vila (2)
  • 2. Francesc Castany (3)
  • 60. Talia Hermosilla
  • 14.Benvenida López
  • 54. Xavier Rodríguez
  • 22. Marta Martí

Cursa de Rucs 2

  • 7. Joan Molas (1)
  • 54. Xavier Rodríguez (2)
  • 45. Daniel Vila (3)
  • 27. Jaume Vilà
  • 60. Talia Hermosilla

Cursa de Ponis

  • Josep Fernandez
  • 27. Jaume Vilà

Eliminatòria de cavalls creuats 1:

  • 28. Marc Lladó
  • 41. Judit Simon
  • 26. Ariadna Clares

Eliminatòria de cavalls creuats 2:

  • 43. Andrea Carrillo
  • 16. Sergi Espinosa
  • 42. Eric Raja

Eliminatòria de cavalls creuats 3:

  • 48. Anabel Martín
  • 20. Adrià Orriols
  • 13. Jaime Benitez

Final cavalls creuats 3:

  • 20. Adrià Orriols (1)
  • 28. Marc Lladó (2)
  • 43. Andrea Carrillo (3)
  • 48. Anabel Martín (4)

Pura Raça Àrab

1.Isabel Valldeoriola

Purasang anglès

43.Xavi Vall

 

Anuncis

La Corrida 2015 gopro

Ep, video inèdit, obriu bé els ulls! La segona eliminatòria de cavalls creuats des d’un punt de vista diferent gràcies al binomi format per Jordi Sacases Llaurens i en RABNER de Cavalls La Vileta. Vinga Rabner!

36.JORDI SACASES amb RABNER de la quadra CAVALLS DE LA VILETA (1)
3.JOAN BOIXADER CASALS amb BANA DE PLANERET de la quadra PLANERET (2)
30.OSTIN ZAMBRANO amb FLAMA de la quadra ZAMBRANO (3)
8.MARC AZORIN amb ZULUS de la quadra AZORIN (4)

Hem de tornar a treure la pols del circuit! Una setmaneta justa. ‪#‎lacorridapuigreig16‬‪#‎delescosesqueniaigui‬‪#‎pitimugrons‬

 

I aquí la final de creuats! #gallinadepiel

1.ADRIÀ ORRIOLS amb KHAN de la quadra CAVALLS ADRIÀ (1)
36.JORDI SACASES amb RABNER de la quadra CAVALLS DE CAL SACASES (2)
19.OLGA TRASSERRA amb ROMANÍ de la quadra PAJEROLS (3)

Classificació La Corrida (curses) 2015

Aquest any hem tret la pols del circuit! I de quina manera!

RUCS:
6.ÀLEX RODRÍGUEZ (2)
7.SALVI BALMAÑA (1)
18.ALBA FLORES
45.XAVI GARCIA
27.XAVI RODRÍGUEZ
16.TALIA HERMOSILLA

CREUATS 1:
19.OLGA TRASSERRA amb ROMANÍ de la quadra PAJEROLS (1)
14.ANDREA CARRILLO amb PINOCHO de la quadra BARRAGAN (2) (Infantil)
20.SELO GARCIA amb MORENO de la quadra PAJEROLS (3)

CREUATS 2:
36.JORDI SACASES amb RABNER de la quadra CAVALLS DE CAL SACASES (1)
3.JOAN BOIXADER CASALS amb BANA DE PLANERET de la quadra PLANERET (2)
30.OSTIN ZAMBRANO amb FLAMA de la quadra ZAMBRANO (3)
8.MARC AZORIN amb ZULUS de la quadra AZORIN (4)

CREUATS 3:
1.ADRIÀ ORRIOLS amb KHAN de la quadra CAVALLS ADRIÀ (1)
5.MARC LLADÓ SANTASUSANA amb HALANWEL de la quadra LLADÓ (2)

FINAL CREUATS:
1.ADRIÀ ORRIOLS amb KHAN de la quadra CAVALLS ADRIÀ (1)

36.JORDI SACASES amb RABNER de la quadra CAVALLS DE CAL SACASES (2)
19.OLGA TRASSERRA amb ROMANÍ de la quadra PAJEROLS (3)

INFANTIL:
14.ANDREA GARRILLO amb PINOCHO de la quadra BARRAGAN (1)

ÀRABS PRÀ:
50.ISABEL VALLDEORIOLA amb FOR RAMPELL de la quadra VILOMARA (1)

23.XAVI VALL amb GIRGA de la quadra SANTASUSANA (2)
3.JOAN BOIXADER CASALS amb JOHARA DE PLANERET de la quadra PLANERET (3)
9.JOSEP MUIXÍ amb TBO REMATADOR de la quadra MUIXÍ ENDURANCE TEAM (4)

PURASANG PSI:
1.XAVI VALL amb DON HERNANDO de la quadra SANTASUSANA (1)

2.JOSEP MUIXÍ amb ASCOT de la quadra MUIXÍ ENDURANCE TEAM (2)

Classificació La Corrida 2014

Classificació de La Corrida 2014. Moltes gràcies a tots per participar!

RUCS 1:
47.ALBA FLORES
05.NEREA NUÑO
08.ÁLEX RODRÍGUEZ
40.SALVI BALMANYA (2)
17.ROGER CLARET
06.CRISTINA ÁLVAREZ
38.AMALIA JIMÉNEZ
12.JOSÉ ÁLVAREZ
45.CARLES OLLER(1)

RUCS 2:
46.AARON BRAVO
19.ADRIÀ MARIN
32.JAVI SÁNCHEZ
07.BERTA SANTAMARIA
34.GUILLERMO LEÓN
18.JOAN MOLAS (1)
30.FRANCESC ESTANY (2)

RUCS FINAL
18.JOAN MOLAS (1)
30.FRANCESC ESTANY (2)
40.SALVI BALMANYA (3)
45.CARLES OLLER (4)

 CREUATS 1:
31.MERI / BRANDY (5)
49.PAULA / RANDON (4)
44.MIGUEL / CÈCIL (3)
22.JOSEP / GALA (2)
36.JORDI SACASES / RAPNER (1)

CREUATS 2:
11.BORJA / TROYANO (2)
50.LAURA / AYANULI (5)
33.SOFIA / SIRIUS (4)
02.ANABEL / ACTEON (1)
39.ARIADNA / SALVIO (3)

CREUATS 3:
27.JUAN / CAMBORIO (1)
10.TALI / LLAMP (3)
35.MARIANO / CHARCAS (2)
01.MIGUEL / TORDO (4)

CREUATS FINAL:
36.JORDI SACASES / RAPNER (1)
27.JUAN / CAMBORIO (2)
02.ANABEL / ACTEON (3)
11.BORJA / TROYANO (4)
22.JOSEP / GALA (5)

PURA RAÇA ÀRAB:
28.XAVIER CLEMENT / TRISTAN AIS (1)
15.JOAN BOIXADER / FARAON EA (2)

Classificació La Corrida 2013

Aquí tenim la classificació de La Corrida 2013. Enguany vam poder celebrar un total de 8 curses! Moltes gràcies a tots per venir a treure la pols del circuit!!!

CURSA DE RUCS
1.ÀLEX
2.BALMANYA
3.DANI
JAVI

CURSA DE PONIS
1.GERARD / STITCH
2.GUIFRÉ / MILTON
3.VICTOR / OBÈLIX
MIREIA / CAROLINA

CAVALLS INFANTIL / ELIMINATÒRIA 1
1.PAULA / AJIAL
2.MAR / TROYANO
3.BORJA / CHARCAS
MARTA / REBUJITO
JOSEP / TORDO

CAVALLS INFANTIL / ELIMINATÒRIA 2
1.JOAN / CAMBORIO
2.SOFIA / LLAMP
3.LAURA / AYANULIANDREA / SAROS

CAVALLS INFANTIL / FINAL
1.MAR / TROYANO
2.PAULA / AJIAL
3.SOFIA / LLAMP

CAVALLS / ELIMINATÒRIA 1
1.JUAN / GALA
2.MANOLO / IMAGINADO
3.JOSEP / RANDON
DAVID / YUNKE

CAVALLS / ELIMINATÒRIA 2
1.ADRIÀ ORRIOLS / KAN
2. XAVIER CLEMENT / TRISTAN AIS
3.JORDI SACASES / RAPNER

CAVALLS / FINAL
1.ADRIÀ ORRIOLS / KAN
2.XAVIER CLEMENT / TRISTAN AIS
3.JUAN / GALA

Classificació La Corrida 2012

Aquest any si que hem tret la polsdel circuit. Hem pogut disfrutar d’un total d’11 curses!! Moltes gràcies a tots/totes!!

CURSA DE RUCS 1:
Javi Sánchez (1)
Àlex Rodríguez (2)
Martí Camps
Albert
Salvi Balmanya
Abel Barat
Guille León
Albert Vendrell

CURSA DE RUCS 2:
Dani Martin (1)
Francesc Castay (2)
Josep Muixí (3)
Joan Moles
Lluís Sánchez
Xavi Gallego
Martí Camps
Abel
Dani Vila

CURSA DE PONIS:
Gerard (1)
Guifré (2)
Aleix (3)
Víctor

CAVALLS / INFANTIL ELIMINATÒRIA GRUP 1
Andrea (1)
Clàudia (2)
Paula
Borja
Borja

CAVALLS / INFANTIL ELIMINATÒRIA GRUP 2
Andrea (1)
Laia (2)
Sofia
Laura

CAVALLS / FINAL INFANTIL
Clàudia (1)
Andrea (1)
Sofia (3) amb el cavall de la Laia
Andrea

CAVALLS CREUATS / ELIMINATÒRIA GRUP 1
Eduard Grilló (1)
Clàudia
Marta
Elena
Josep

CAVALLS CREUATS / ELIMINATÒRIA GRUP 2
Joan (1)
Manolo
David
Josep

CAVALLS CREUATS / ELIMINATÒRIA GRUP 3
Adrià Orriols (1)
Pedro Martín
Martí Jiménez
Jordi Pareja
Gerard Capdevila

CAVALLS CREUATS / ELIMINATÒRIA GRUP 4
Cipriano Fernández (1) – Purasang
Antonio Milla (2) – Creuats

CAVALLS CREUATS / FINAL  
Adrià Orriols (1)
Joan (2)
Eduard Grilló (3)
Antonio Milla

Classificació La Corrida 2010

Moltes gràcies a tots per participar!

CURSA C D GENET CAVALL
RUCS 1R 16
2N 15
PONIS 1R 25 ALEIX STITCH
14 PAULA MILTON
45 MARTA OBÈLIX
5 FERRAN GENIO
CREUATS INF. 1R 27 ADRIÀ TRINA
2N 42 CLAUDIA CHAUCAS
3R 23 LAURA SAROS
4T 26 CLAUDIA SIRIUS
1AE CREUATS 1R 17 MARC LLADÓ JARANGUELS
2N 1 MARC RABEIA ESTRELLA
3R 21 JORDI SANTASUSAGNA AVIONETA
4T 2 KEVIN MARTÍNEZ ROS
2AE CREUATS 1R 44 ELENA LLAMP
2N 31 BORJA TROYANO
3R 41 SOFÍA SESYL
4T 9 BORJA PEP
3AE CREUATS 1R 32 VICENÇ ANDALUZ
2N 30 JESUS SALVAJE
3R 34 CRISTOBAL OBÈLIX
4AE CREUATS 1R 40 SALVI ETOICO
2N 28 PEDRO MARTIN NERON
3R 13 JORDI PAREJA LUNA
4T 12 JUAN PAREJA TURKA
5E 19 RAÚL MONTORO FAVORITA
5AE CREUATS 1R 4 JUAN LAMBORIO
2N 10 JOSEP GALA
3R 11 DAVID YUNKE
4T 22 MANUEL TEMPRANILLO
6AE CREUATS 1R 20 ANTONIO LAAK
2N 24 XAVI VILASECA UATI
1A FINAL CREUATS 1R 17 MARC LLADÓ JARANGUELS
2N 40 SALVI ETOICO
3R 20 ANTONIO LAAK
2A FINAL CREUATS 1R 4 JUAN LAMBORIO
2N 32 VICENÇ ANDALUZ
3R 27 ADRIÀ TRINA
4T 44 ELENA LLAMP
PURASANG 1R 18 XAVI VALL SON
2N 7 XAVI SALVANS LAPONIA

 

Classificació – La Corrida 2009

Moltes gràcies a tots els participants per la vostra assistència!

CATEGORIA D
GENET CAVALL
QUADRA
MUNICIPI CLAS
PONIS 85  Judith  Pipo  St. Vicenç  1R
73  Anna  Xic  St. Vicenç  2N
RUCS  –  Javi Sánchez  Tolubio  Fraga  –
 –  Oscar Soler  Tolubio  Fraga  –
 –  Joaquim Martín  Tolubio  Fraga  –
 –  Guillermo León  Tolubio  Fraga  –
 –  Núfal  Tolubio  Fraga  –
1A E.C. CREUATS 23  Maria Pujol  Fiti  Pujol  Puig-reig  1R
78  Ton Pujol  Mambo  Pujol  Puig-reig  2N
25  Juanjo Pareja  Turca  Pareja  3R
72  Fermin Moreno  Billano  4T
2A E.C. CREUATS 37  Salvi Balmanya  Fermio  Balmanya  Puig-reig  1R
12  Toni Milla  Laak  2N
39  Cristina Martín  Xena  Martín  Puig-reig  3R
59  Pedro Martín  Jack  Martín  Puig-reig
3A E.C. CREUATS 11  Marc Rebeia  Prince  1R
77  Cipriano  Alcoiota  Ramírez  2N
76  Kevin Martínez  Camaron  Balsareny  3R
22  IVA  Orégano  IVA  4T
4A E.C. CREUATS
64  Ostin  Flama  Gironella  1R
51  Paqui  Luna  Gironella  2N
59  Pedro  Nube  Gironella  3R
45  Filo  Paloma  Gironella  4T
 5A E.C. CREUATS 62  Isabel Vall  Estela  P. Vilomara  1R
68  Paco  Troyano  Molins de Rei  2N
30  Josefina Escudé  Tuna  P. Vilomara  3R
 6A E.C. CREUATS 31  Anna  Llamp  Molins de Rei  1R
16  Josep  Charcas  Molins de Rei  2N
26  Elena  Elegido  Molins de Rei  3R
34  David  Yunque  Molins de Rei  4T